Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Budowa łuku refleksyjnego oraz kuszy
FREHA > Ogólne kategorie (bez podziału na epoki) > Łucznictwo
Deithwenn
Witam chciałęm poprosić was o pomoc, chciałbym abyście podali mi jakiś link na którym umieszczony bedzie dokładny schemat konstrukcji łuku refleksyjnego oraz kuszy średniowiecznej. Prosze tylko aby najlepiej te schematy były bardzo dokłądnie opisane ponieważ jestem jeszcze początkującym łucznikiem, ale chciałem sprubować własnych sił i zbudować włąsny łuk oczywiście refleksyjny oraz kusze. Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.
vroobell
www.crossbows.republika.pl

poza tym jest tu już temat o kuszy oraz niesmiertelna opcja Szukaj

Powodzenia
Vislav
Witam
Na początek temat na Freha Oryginały jest sporo linków.
A poza tym jak wyżej - więcej szukać. Najpierw czytać - później pisać, a nie odwrotnie.
Deithwenn
Wiem panowie ale nadal prosze o pomoc, sam mam bardzo małe doświadczenie z internetem dlatego polegam tylko na waszej pomocy i instrukcji błagam ślijcie dalej linki.
Marcvs Rebivs Cacaivs Asellio
prosze uprzejmie http://rtfm.bsdzine.org/#zanim smile.gif

watcher
Adsumus
Witam!!!

Świetny link Watcher, w końcu dowiedziałem się jak ten łuk zrobić!Wszystko opisane przystępnie i krok po kroku! bigsmile2.gif Myślę , że zadowoli on Deithwenna,
Na poważnie tyle linków, najróżniejszych jest na fresze i na bowtime, że trzeba tylko się przez to przekopać....
Trochę chęci!

Pozdrawiam
Wotawa
Do licha, jest kilka tematów w których można było ten wątek umieścić.
Powielanie tematów to kompletna ślepota czy złośliwość?

NA SAMYM POCZĄTKU DZIAŁU SOBIE WISZĄ JAKO PRZYKLEJONE

Szkoda wywalać, bo fajnie wyszło w sumie, ale natępne takie wyskoki będą kasowane bez komentarzy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.