Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Polska] - płótno żaglowe
FREHA > Inne > Gdzie kupić surowce-półprodukty?
Sowa
Potrzebuje płótno na namiot historyczny.
Dobrze zeby było impregnowane.
Lecz gdy niebedzie bede sama je impregnować.
Czy ktos moze mi powiedziec gdziez moge je kupic i po ile ?
W Olsztynie na dzien dzisiejszy jest nie do dostania face4.gif

Sowa
vroobell
znajdź Surtex w Łodzi, oni wysyłają płótno lniane impregnowane
tylko 2 sprawy:
- nie załatwiaj opłaty przy odbiorze, to kosztuje kilkadziesiąt złotych, lepiej przelew netem zrobić
- przypilnuj żeby dobrze zmierzyli - mi i koledze przysłali po 20 cm za mało

Powodzenia
Argail
a czy wiadomo coś na temat namiarów na ten sklep i cen owego płótna?

Bo z Poznania to trochę daleko, żeby pojechać i się załamać cenowo...

Nie śmiem pytać czy mają stronkę w necie...
Halfgar
Argail

surtex

jest sklep firmowy na ul. Głównej 10 w Poznaniu

Halfgar
Krystian
Tak tylko, ze maja material brezent lniany na szerokosc 102 cm. A czy ktos mam moze namiary na jakis inny sklep ktory posiada w swojej ofercie materiał przynajmniej na 150 cm?
Racibora
CYTAT(Krystian @ 12:36 02.12.2004) *
Tak tylko, ze maja material brezent lniany na szerokosc 102 cm.

Pamiętasz, po ile?
greslav
Witam. 'Surtex' Gdynia ul. Krzywoustego. Wszelkiej maści materiały na rekonstrukcję. Mają w swojej ofercie tkaninę brezentową, w naturalnym kolorze lnu /nie
białym/.
Jest to tkanina typowa na namioty historyczne. Nie jest impregnowana,ale
bardzo gęsto tkana.
Cena netto 24,50 za 1 mb, szerokość 105 cm.
Pzdr greslav
Yhm
CYTAT(greslav @ 00:08 06.01.2008) *
Jest to tkanina typowa na namioty historyczne. Nie jest impregnowana,ale
bardzo gęsto tkana.

Jaką ma gramaturę? Lub lepsze pytanie: jaką minimalną/optymalną gramaturę powinna mieć tkanina lniana na namiot historyczny.
Nikodem
Mógłby mi ktoś wskazać gdzie na stronie Surtexu znajduje się w/w tkanina? Bo cena wygląda naprawdę kusząco, ale nigdzie nie mogę zlokalizować tego produktu.

Ponadto, jak już ktoś będzie przeszukiwał ich stronę, to może powiedzieć mi jaki filc byłby najodpowiedniejszy do spania? Bo nie spodziewałem się aż takiej ilości gatunków "filców technicznych wełnianych".

Z góry dziękuje
Nikodem.
Yhm
Nie znajduje się. To znaczy nie z ceną. Symbol tkaniny to LT 61023, ma szerokość 102 cm i moje źródła z marca podają cenę 19.43zł/mb
Viator
Gaivs Livivs Germanvs wysłał do nas raport o treści:
CYTAT
Problem namiotu powraca. Czy kupiliście i jak wyszło? Zdajcie relacje do mnie , bo zabieram sie za namiot i każda rada bedzie cenna.
Ponieważ z treści wynika, że Kolega G.L.G. nie tyle chciał raportować, ile po prostu odpowiedzieć w temacie (Szara Rada chyba nie jest jakąś grupą speców od namiotów), więc niniejszym wklejam jego tekst. Kolega jest nowy i się pomylił... Aha, Germanvsie, i ustaw prawidłowo skrzynkę PW, bo nie można Ci nawet na nią odpisać, jest zablokowana.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.