Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 24.01.2009 Łódź Uczta Kasztelańska
FREHA > Inne > Kalendaria 2003-2009 > Kalendarium 2009
Farmazon
Inowłodzkie Bractwo Rycerskie ma zaszczyt zaprosić :
Kasztelan IBR
Ja, Kasztelan na zamku Inowłódz Franciszek Jagielski (ojciec Farmazon) serdecznie zapraszam na ucztę integracyjną, która odbędzie się dnia 24.01.2009 o godzinie 19 w Łodzi przy ul. Gościnnej 15 (Pub FARMAZON)
Impreza ma na celu zawiązanie współpracy z wszystkimi bractwami z województwa łódzkiego i okolic.

Jadło wszelakie i napitek zapewniony !
Mile widziane stroje historyczne.
Psalm
CYTAT(Kasztelan IBR @ 01:03 15.01.2009) *
Ja, Kasztelan na zamku Inowłódz Franciszek Jagielski (ojciec Farmazon) serdecznie zapraszam na ucztę integracyjną, która odbędzie się dnia 24.01.2009 o godzinie 19 w Łodzi przy ul. Gościnnej 15 (Pub FARMAZON)
Impreza ma na celu zawiązanie współpracy z wszystkimi bractwami z województwa łódzkiego i okolic.

Jadło wszelakie i napitek zapewniony !
Mile widziane stroje historyczne.

I obojętne jest Wam to, czy bractwo odtwarza XIII, XV czy X wiek? Okolice województwa łódzkiego to dość duże okolice...
Farmazon
Dokładnie. Jest nam w tej chwili obojętne jakie datowanie ma grupa (przede wszystkim zależy nam na poznaniu nowych ludzi zajmujących sie rekonstrukcją ). W przyszłości bedziemy robić na zamku w Inowłodzu imprezy o rożnych datowaniach . Chcemy się zorientować kto z naszych najbliższych okolic czym się zajmuje . Pozdrawiam i zapraszam smile.gif .
Farmazon
Dla zainteresowanych pare słów o nas na stronie www.druzynaibr.pl
Wierny Piotr
Cześć Farmazony smile.gif
Wszystko pięknie, ładnie ..... tylko powiedzcie mi moi mili czemu tak późno dajecie znać.
Przyjechalibyśmy odwiedzić a tak d......a icon_sad.gif grrrrrrrrrrrrrr
No nic może innym razem się uda.
Liczę, że na przyszłość dacie mi wcześniej znać smile.gif
Swoją drogą polecam nawiedzenie imprezy nie będziecie żałować już o to Ojczulek się postara.
Pozdrawiam serdecznie
Kasztelan IBR
Witamy . Bractwa z województwa łódzkiego o imprezie która organizujemy wiedziały już w grudniu była tylko kwestia tzw. terminu ostatecznego (wolna sala w naszej restauracji) jak zapieliśmy wszystko na ostatni guzik to wrzuciliśmy oficjalne zaproszenie na freha . Do 24 jest jeszcze kilka dni i mamy nadzieje ze tak sobie poukladacie czas żeby do nas dotrzeć pozdrawiamy i czekamy na potwierdzenie waszego przyjazdu .
Psalm
CYTAT(Wierny Piotr @ 11:04 16.01.2009) *
Cześć Farmazony smile.gif
Wszystko pięknie, ładnie ..... tylko powiedzcie mi moi mili czemu tak późno dajecie znać.
Przyjechalibyśmy odwiedzić a tak d......a icon_sad.gif grrrrrrrrrrrrrr
No nic może innym razem się uda.
Liczę, że na przyszłość dacie mi wcześniej znać smile.gif
Swoją drogą polecam nawiedzenie imprezy nie będziecie żałować już o to Ojczulek się postara.
Pozdrawiam serdecznie

Pietrek, może jednak dasz rade? Razem byśmy jakoś pojechali i przy okazji pogadali o dupie marynie.
Kasztelan IBR
Jeżeli ktoś zainteresowany jest odpoczynkiem po uczcie istnieje możliwość zakwaterowania.
Michał Wojtysiak
Bardzo dziękuję za zaproszenie. Impreza była znakomita pełna dobrego i miłego towarzystwa oraz strawy i napitku ...
Jeszcze raz dziekuję

Zbigniew Smolik
No i właśnie wstałem,jak obejżę zdjęcia to to wam opowiem jak było.
Z tego co pamiętam :jedzenie mniama,picie mniama,kobietki mniama blinkie.gif bigsmile2.gif
Zpaisuję się na następną imprezkę.
Julko
Przede wszystkim wspaniały pomysł - możliwość swobodnego spotkania różnych środowisk. No i wspaniałe wykonanie: papu mniam mniam i nie do przejedzenia, takoż napitki wszelakie...
Polecam się na przyszłość bigsmile2.gif
Farmazon
http://www.integracja24012009.jpg.pl/?798986,33788

Pierwsza partia obrazków
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.