Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zostań rzymskim legionistą !
FREHA > Ogólne kategorie (bez podziału na epoki) > Ogłoszenia > Rekrutacje wszelakie i poszukiwania grup
Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Marcvs Cornelivs Perpetvs
Koblencja 2013

Największy wyjazd w historii Legio XXI Rapax przeszedł do historii...

Pomiędzy 8, a 12 maja w niemieckiej Koblencji stanął rzymski obóz na 50 legionistów. Przez kilka dni rekonstrukcja trwała 24 h na dobę, pokazy, życie obozowe, nocne warty i wiele wiele więcej...

Zapraszam do zapoznania się z najnowszym promocyjnym filmem Legio XXI Rapax:

Legio XXI Rapax to także emocjonujące, ekscytujące i ekstremalnie wyczerpujące wyprawy! Za Nami już Trzecie takie wydarzenie!

Kto chce się znaleźć za rok na takich zdjęciach? smile.gif
Salvete!

W dniach 16-18.08.2013 r. będzie można zobaczyć Legio XXI Rapax na Dymarkach Świętokrzyskich!!! Zapraszamy wszystkich serdecznie!

W oczekiwaniu na w/w wydarzenie wspominamy lipcowo- sierpniowy wyjazd do Ratzeburga!

Salvete!!!

Jesień i zima to najlepszy czas na rekrutację. Czekamy na wszystkich zainteresowanych!!!
Przypominam, że wszelkie pytania proszę kierować bezpośrednio na:

email: cezar@freha.pl

Marcvs Rebivs Cacaivs Asellio
Leg XXI Rapax jest blizej niz myslisz

Nasza grupa jest podzielona na mniejsze sekcje, bedac obecna w wielu miastach naszego kraju.

Nasi legionisci mieszkaja m.in. w takich miastach, jak :

- Trojmiasto
- Ostroda
- Torun
- Chelmza
- Bydgoszcz
- Warszawa i okolice
- Lublin
- Rzeszow
- Krakow
- Katowice
- Gliwice
- Opole
- Wroclaw

Zapraszamy !
Kichigai
Rzeszów?? Łoooo, kto konkretnie??
Za oknem "zima", więc mamy dla Was kilka gorących zdjęć z 2013 roku.
Może w 2014 to Ty się na nich znajdziesz? Czekamy na Ciebie!!!

SALVETE!!!

Już niedługo, już zaraz, już za moment!!! Zaczynamy kolejny sezon z Legio XXI Rapax!

Cały czas prowadzimy rekrutację w całej Polsce i nie tylko. Czekamy na Ciebie smile.gif

Salve!!!

Już w weekend 26-27.04 Grodzisko Owidz będzie gościło rekonstruktorów z Legio XXI Rapax. Wszystkich zainteresowanych zobaczeniem naszego obozu, porozmawianiem o naszej rekonstrukcji, czy wyrażeniem chęci wstąpienia zapraszamy!!!

Szczegóły o wydarzeniu na facebook'u: https://www.facebook.com/events/312180012270160/

Oraz na stronie grodziska: http://www.owidz.pl/aktualnosci_legio-xxi-rapax_284_120.html
Krucek
Wciąż się zastanawiam nad Rzymem. Fascynuje mnie jego historia. Ale jestem już mocno uwikłany w odtwarzanie okresu około grunwaldzkiego i pierwsza obiekcja to czy wyrobił bym się z wyjazdami na jedne i drugie imprezy. A druga to finanse...to raczej tanie nie jest zresztą podobnie jak średniowiecze , które też zabiera mi sporo kasy z mojego skromnego portfela. Póki co będe się przyglądał temu co tu piszecie. Pozdrawiam.
Nurglitch (Sextvs Didivs Longvs)
CYTAT(Krucek @ 10:44 21.09.2014) *
Wciąż się zastanawiam nad Rzymem. Fascynuje mnie jego historia. Ale jestem już mocno uwikłany w odtwarzanie okresu około grunwaldzkiego i pierwsza obiekcja to czy wyrobił bym się z wyjazdami na jedne i drugie imprezy. A druga to finanse...to raczej tanie nie jest zresztą podobnie jak średniowiecze , które też zabiera mi sporo kasy z mojego skromnego portfela. Póki co będe się przyglądał temu co tu piszecie. Pozdrawiam.

Co do ceny - to zależy co chcesz robić. Jeśli cywila, to nie ma chyba w ogóle tańszej epoki. Zrobienie sobie butów skórkowych (carbatinae) jest trywialne we własnym zakresie, tunika to również minimalny koszt.

Legionista to już droższa zabawa, ale z powodu masowej i dość przyzwoitej jeśli chodzi o jakość produkcji indyjskiej również tańsze, niż pozostałe epoki.
Salve!

Zakończyliśmy sezon 2015 wyjazdem do Xanten, rzymskiego Colonia Ulpia Traiana- w 2016 szykujemy już nowe podboje!

Zapraszamy chętnych do zabawy z nami, przygoda czeka!

Kontakt na mejl cezar@freha.pl lub przez fejsa: https://www.facebook.com/legioxxirapax

Qvintvs Fabivs Silvester
Może taki poster werbunkowy bardziej pomoże ;)

https://www.facebook.com/legioxxirapax/phot...13988165349984/
Krzysiek J
CYTAT
Salve!

Raczej salvete...
Jak szpanik łaciną to chociaż poprawnie smile.gif
Posty z błędami dają większą szansę na odpowiedź ;)

Brawo za czujność smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.