Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Poznan] - Blacha mosiezna
FREHA > Inne > Gdzie kupić surowce-półprodukty?
Oswald
Witam,
przeszukalem ten dzial i się nie spotkalem z podobnym tematem,
Poszukuje BLACHY MOSIężNEJ grubaść, w sumie niewiem, myśle że koło 1mm lub 2mm , na okucia itp. sprawy. Nie wiecie gdzie moge takie cos dostac? czy dostane to w jakiś sklepach? przemysłowe/ metalowe itp.?
ew. gdzie moge dostać blaszki z innych (historycznych) metali kolorowych?

Z góry dziękuje za pomoc, Tasi
Piotr Paruch
Niestety nie określiłeś w jakim mieście, więc nie spodziewaj się przydatnych odpowiedzi.
Slavu
sluszna uwaga piotrze
ale jakby ogolnie odpowiedziec na pytanie oswalda : wszelkie sklady/hurtownie metali kolorowych ( niezelaznych ), w zwyklych sklepach metalowych rczej sie nie dostanei czegos takiego
u nas w krakowie jest taki calkiem porzadny na ulicy tatarskiej (salwador)
Oswald
Witam,
Nie podałem miasta, bo chodziło mi generalnie o rodzaj sklepów, lub miejsca gdzie moge w.w. rzeczy znaleźć.
Ale ok, Czy wie ktoś gdzie w Starachowicach devil.gif (woj. Świętokrzyskie) dostane taki blaszki bigsmile2.gif , ew. gdzieś w okolicy (Kielce, Radom itp.) . W sumie to u siebie w mieście szukałem ale niestety bez rezultatu,
może szukałem nie tam gdzie trzeba, dlatego dziękuje Slavu za odpowiedź, popatrze za hurtowniami matali kolorowych

A tak offtop.:Jak na złość pod nosem (150metrow od domu ) mam sporą hurtownie blach i inszych wyrobów ze stali, a jak potrzeba czegoś kolorowego to nie ma :P

Pozdro, Tasi
Piotr Czyż
Osobiście metali kolorowych szukam w skupach złomu.
Znalazłem tam ostatnio blachę mosiężną o wymiarach 100 na 50 cm grubość 1mm. Zapłaciłem za nią 27 PLN.
Nigdzie taniej nie dostaniesz.
W Radomiu był do niedawna sklepik z metalami kolorowymi w okolicach Katedry.
Obecnie zlikwidowany.
Pozdrawiam
Piotr Czyż
Zygmunt
W Radomiu na ul. Dębowej (koło cmentarza na Limanowskiego)
Oswald
Witam,
Dzieki za info,
w wolnej chwili skocze na skup zlomu (jak dobrze ze jest dość blisko :P ),

a przy okazji lookne w radomiu ten sklepik,
a jak siekształtują ceny blach mosiężnych w sklepach? (jak to sie wogóle ceni- za kilo, czy może za wielkosć?)

Pozdrawiam, Tasi
Zygmunt
koło 40zł za kilogram, liczy się na wagę
skorupa
Jest tu ktoś, kto kupuje w Poznaniu blachę mosiężną? Z tych dostępnych w handlu do formawania najlepsza będzie chyba " M63". Byłem na ul. Węglowej, ale rozwalili mnie ceną. Za arkusz bodajże 2m x 60cm chcą 400 zł crazy.gif
Podejżewam, że najlepszym źródłem będą jak zwykle gimelorze smile.gif Ma ktos jakiś własny punkt?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.